O nás

Rekreační Chalupa „U Supa“ se nachází v Deštném v Orlických horách na svahu Dříšského kopce, posazená je přitom v nadmořské výšce 800 m. Díky tomu si zde užijete pobyt v čistém horském prostředí korunovaný překrásnými výhledy na hlavní hřeben Orlických hor.

Pobyt v chalupě „U Supa“ má kouzlo ve všech ročních obdobích záleží jen na vás, jaké části roku dáváte přednost a jakou podobu hor máte nejraději. Jarní pomalu se probouzející přírodu vyzívající k procházkám po okolí. Dlouhé letní dny nabité slunnou energií lákající ke koupání nebo k delším výletům na hřebeny Orlických hor. Klidný a poetický podzim hýřící barvami, nebo zimní sezónu lákající na všemožné druhy zimních aktivit. Je to jen na Vás.

Individuální i skupinové ubytování

Chalupu „U Supa“ lze využít pro individuální návštěvu, nebo pro různé společenské akce. Často k nám jezdí celé rodiny a party přátel, kteří si chtějí užít společný čas strávený na čerstvém vzduchu s velkým prostorem pro vyžití svých dětí. Strávit u nás můžete v kruhu přátel Silvestr, Vánoce, jarní prázdniny či jakékoliv jiné svátky. Nebo si jen udělat výlet s přáteli na klasický, či prodloužený víkend.

Svatby a oslavy

Naše zázemí s dostatečně velkou společenskou místností a s prostorným venkovním sezením se samostatným barem je jako stvořené pro různé společenské akce, oslavy nebo svatby. Ostatně veselky jsou u nás častou záležitostí, jelikož naše rekreační Chalupa „U Supa“ nabízí veškeré potřebné zázemí pro organizaci a příjemné prožiti těchto nevšedních dní.

Pracovní a zájmové skupiny

Často k nám rovněž zavítají různé pracovní skupiny, spolky, kroužky nebo firmy, které u nás pořádají různé semináře, kroužky, školení, teambuilding a jiné akce. I na tento druh návštěv jsme zvyklí a jsme pro jejich pořádání náležitě uzpůsobeni. Pro firemní a společenské akce je u nás k dispozici kompletně ozvučená školící místnost, vybavená dataprojektorem, plátnem, flipchartem a nechybí ani plné pokrytí WiFi.

Školy a školky

V neposlední řade si Chalupu „U Supa“ oblíbili školy a školky, které naše zázemí využívají pro kratší i delší výlety, typicky pro školy a školky v přírodě. Nabízíme totiž dostatečnou kapacitu ubytování, jsme schopni zajistit plnohodnotné stravování a využít můžete i další naše zázemí jakož i prostornou louku, která přímo vybízí k pořádání různých her a soutěží.

 

VYBAVENÍ

Rekreační Chalupa „U Supa“ nabízí pokoje s dvěma až pěti lůžky s možností přistýlek. V každém pokoji je k dispozici WC, koupelna se sprchovým koutem či kompletně vybavená kuchyň. Každý pokoj je pokryt bezdrátovou sítí WiFi. Součástí Chalupy „U Supa“ je rovněž kompletně ozvučená společenská či školící místnost, vybavená dataprojektorem, plátnem, flipchartem, WiFi pokrytím a samoobslužným barem.

Za příznivého počasí jistě oceníte venkovní griloviště se zastřešeným posezením, doplněné udírnou a venkovním barem. Tento prostor je obzvláště vhodný pro konání nejrůznějších oslav, svateb a dalších akcí.

Na pozemku naší rekreační chalupy se dále nachází nekryté ohniště s posezením, velká louka, či dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami. Chybět samozřejmě nemůže ani vlastní upravené parkoviště přímo u přístupové asfaltové cesty.